Indeks zaposlenika

Indeks zaposlenika

Nastavnici
Zaposlenici zavoda
Administracija
Tehnička služba
Bivši nastavnici
* A B C Č D Đ E F G H I J K L M N O P R S Š T U V W Z Ž
Nastavnik E-mail Telefon Zvanje
Davor Andrić davor.andric@arhitekt.hr 01 4639 314 Postdoktorand
Gorana Aras Gazić gorana.aras-gazic@arhitekt.hr Viša asistentica
Dubravko Bačić dubravko.bacic@arhitekt.hr 01 4639 315 Docent
Ana Martina Bakić ana.bakic@arhitekt.hr Docentica
Vjera Bakić vjera.bakic@arhitekt.hr 01 4639 519 Docentica
Bojan Baletić bbaletic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Zrinka Barišić Marenić zrinka.barisic@arhitekt.hr 01 4639 516 Izvanredna profesorica
Marija Barović marija.barovic@arhitekt.hr Asistentica
Sanja Bencetić sanja.bencetic@dizajn.hr Izvanredna profesorica
Marina Bertina marina.bertina@arhitekt.hr Viša predavačica
Mateo Biluš mateo.bilus@arhitekt.hr Docent
Marin Binički marin.binicki@arhitekt.hr Predavač
Bojana Bojanić Obad Šćitaroci bbojanic@arhitekt.hr 01 4639 196 Redovita profesorica
Neda Borić neda.boric@arhitekt.hr Viša predavačica
Alan Braun alan.braun@arhitekt.hr Viši predavač
Kristina Careva kristina.careva@arhitekt.hr Docentica
Teodor Cvitanović teodor.cvitanovic@arhitekt.hr Predavač
Melita Čavlović melita.cavlovic@arhitekt.hr Postdoktorandica
Andrea Čeko Asistentica
Alenka Delić alenka.delic@arhitekt.hr Redovita profesorica
Krešimir Dragčević kresimir.dragcevic@gmail.com Predavač
Vedran Duplančić vedran.duplancic@arhitekt.hr Docent
Nikola Đurek nikola@typonine.com Docent
Igor Ekštajn igor.ekstajn@arhitekt.hr Znanstveni novak
Ivana Ergić ivana.ergic@arhitekt.hr Izvanredna profesorica
Nenad Fabijanić nfabijanic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Ivana Fabrio ivanafabrio@gmail.com Izvanredna profesorica
Sanja Filep sfilep@arhitekt.hr Redovita profesorica
Tomislav Filetin tfiletin@fsb.hr
Emil Flatz eflatz@arhitekt.hr Predavač
Igor Franić ifranic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Tin Sven Franić tsfranic@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Morana Fudurić Docentica
Josip Galić josip.galic@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Sanja Gašparović sanja.gasparovic@arhitekt.hr 01 463 9148 Izvanredna profesorica
Miroslav Geng mgeng@arhitekt.hr Redoviti profesor
Juraj Glasinović juraj.glasinovic@arhitekt.hr Predavač
Ivica Grbac ivica.grbac@zg.t-com.hr Redoviti profesor
Miljenko Haiman miljenko.haiman@arhitekt.hr 01 4639 674 Izvanredni profesor
Tatjana Haramina tharamina@fsb.hr Izvanredna profesorica
Stanko Herceg stankoherceg22@gmail.com Izvanredni profesor
Andrea Hercog andrea.hercog@arhitekt.hr Docentica
Jana Horvat jana.horvat@arhitekt.hr Asistentica
Tihana Hrastar tihana.hrastar@arhitekt.hr Postdoktorandica
Marko Hrastovec marko.hrastovec@arhitekt.hr Predavač
Boris Ileković bilekovic@mail.inet.hr Izvanredni profesor
Krunoslav Ivanišin krunoslav.ivanisin@arhitekt.hr Docent
Vedran Ivanković vedran.ivankovic@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Tajana Jaklenec tajana.jaklenec@arhitekt.hr 01 4639 315 Predavačica
Nataša Jakšić natasa.jaksic@arhitekt.hr Izvanredna profesorica
Parizoska Jelena jparizoska@arhitekt.hr Predavačica
Mladen Jošić mladen.josic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Tihomir Jukić tihomir.jukic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Tanja Jurčević-Lulić tanja.jurcevic@fsb.hr Redovita profesorica
Siniša Justić sinisa.justic@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Romana Kajp romana.kajp@arhitekt.hr Docentica
Zlatko Kapetanović zkapeta27@gmail.com Redoviti profesor
Zlatko Karač zlatko.karac@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Vedran Kasap Vkasap@gmail.com Izvanredni profesor
Vladimir Kasun vladimir.kasun@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Inja Kavurić Kireta Docentica
Ivana Knez dia.ivanaknez@gmail.com Predavačica
Luka Korlaet luka.korlaet@arhitekt.hr Docent
Dina Korper-Žemva dina.korper@korper-partneri.com Predavačica
Boris Koružnjak boris.koruznjak@arhitekt.hr Redoviti profesor
Iva Kostešić ikostesic@arhitekt.hr Asistentica
Damir Krajnik damir.krajnik@arhitekt.hr 01 4639 383 Redoviti profesor
Ivana Krmpotić ikrmpotic@arhitekt.hr Asistentica
Darko Latin darko.latin@arhitekt.hr Predavač
Nenad Lipovac nenad.lipovac@arhitekt.hr Redoviti profesor
Rene Lisac rene.lisac@arhitekt.hr Docent
Damir Mance damir.mance@arhitekt.hr Viši predavač
Dunja Mandić dunja.mandic@arhitekt.hr Viša predavačica
Dorian Marjanović dorian.marjanovic@fsb.hr Redoviti profesor
Tomislav Martinec
Iva Martinis iva.martinis@arhitekt.hr Predavačica
Berislav Medić berislav.medic@arhitekt.hr Viši predavač
Kovačević Melita Redovita profesorica
Vesna Mikić vmikic@arhitekt.hr Redovita profesorica
Ljubomir Miščević ljubomir.miscevic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Anka Mišetić anka.misetic@arhitekt.hr Redovita profesorica
Petar Mišković petar.miskovic@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Ivan Mlinar ivan.mlinar@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Leo Modrčin leo.modrcin@arhitekt.hr Redoviti profesor
Ines Mravunac Sužnjević ines.mravunac@arhitekt.hr 01 4639 199 Asistentica
Maroje Mrduljaš maroje.mrduljas@arhitekt.hr Predavač
Ana Mrđa ana.mrdja@arhitekt.hr Docentica
Neda Mrinjek Kliska neda.mrinjek@arhitekt.hr Predavačica
Andrija Mudnić amudnic@arhitekt.hr Asistent
Iva Muraj iva.muraj@arhitekt.hr Izvanredna profesorica
Mladen Obad Šćitaroci mos@arhitekt.hr, scitaroci@gmail.com 014639265 Redoviti profesor
Tin Oberman tin.oberman@arhitekt.hr 01 4639 471 Docent
Veljko Oluić veljko.oluic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Milan Opalić milan.opalic@gmail.com Redoviti profesor
Mladen Orešić mladen.oresic.dco@gmail.com Redoviti profesor
Stanka Ostojić stanka.ostjic@arhitekt.hr Predavačica
Morana Pap morana.pap@arhitekt.hr Postdoktorandica
Helena Paver Njirić helena.njiric@arhitekt.hr Redovita profesorica
Jurica Pavičić jpavicic@efzg.hr
Roberta Pavlović roberta.pavlovic@arhitekt.hr Docentica
Željko Pavlović zeljko.pavlovic@arhitekt.hr Predavač
Kristina Perkov kperkov@arhitekt.hr Asistentica
Mario Petrak mariopetrak@icloud.com Predavač
Damir Petric
Lea Petrović Krajnik lea.petrovic@arhitekt.hr Izvanredna profesorica
Ivica Plavec ivica.plavec@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Ivana Podnar ipodnar@arhitekt.hr Predavačica
Pavel Posavec Asistent
Damir Prodan-Abramović Predavač
Zorana Protić zorana.protic@arhitekt.hr Docentica
Lovorka Prpić lovorka.prpic@arhitekt.hr Docentica
Branimir Rajčić branimir.rajcic@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Goran Rako goran.rako@arhitekt.hr Redoviti profesor
Tamara Relić trelic@arhitekt.hr Asistentica
Tihomir Rengel tihomir.rengel@arhitekt.hr Predavač
Vanja Rister vanja.rister@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Mia Roth Čerina mroth@arhitekt.hr Izvanredna profesorica
Marko Rukavina marko.rukavina@arhitekt.hr 01 463 9471 Docent
Mojca Smode Cvitanović mojca.smode@arhitekt.hr Postdoktorandica
Zorana Sokol Gojnik zorana.sokol@arhitekt.hr 01 463 98 00 Docentica
Ana Sopina asopina@arhitekt.hr 01 4639 199 Asistentica
Hrvoje Spudić hspudic@arhitekt.hr Asistent
Lucija Stepinac lucija.stepinac@arhitekt.hr Asistentica
Mladen Šercer msercer@fsb.hr Redoviti profesor
Karin Šerman karin.serman@arhitekt.hr Redovita profesorica
Robert Šimetin robert.simetin@tehnozone.hr Docent
Marija Šimić Horvath marija.simic@arhitekt.hr Docentica
Marina Šimunić Buršić marina.simunic@arhitekt.hr Docentica
Vatroslav Škare vskare@efzg.hr
Stanko Škec
Krunoslav Šmit krunoslav.smit@arhitekt.hr Redoviti profesor
Marino Šneler marino.sneler@arhitekt.hr Viši predavač
Ariana Štulhofer ariana.stulhofer@arhitekt.hr 01 4639 330 Redovita profesorica
Sonja Tadej Vončina sonja.tadej@arhitekt.hr Izvanredna profesorica
David Tarandek david.tarandek@arhitekt.hr 01 4639 219 Asistent
Idis Turato iturato@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Nenad Turčić nenad.turcic@arhitekt.hr 01 4639 468 Predavač
Ivana Tutek ivana.tutek@arhitekt.hr Docentica
Andrej Uchytil andrej.uchytil@arhitekt.hr Redoviti profesor
Darko Užarević darko.uzarevic@arhitekt.hr Predavač
Roberto Vdović roberto.vdovic@arhitekt.hr Docent
Zoran Veršić zoran.versic@arhitekt.hr 01 4639 122 Izvanredni profesor
Nino Virag nino.virag@arhitekt.hr Docent
Tomislav Vlainić tomislav.vlainic@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Dalibor Vračan dalibor.vracan@arhitekt.hr Viši predavač
Feđa Vukić fvukic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Hrvoje Vukić hrvoje.vukic@arhitekt.hr Asistent
Dina Vulin Ileković dina.vulin-ilekovic@arhitekt.hr Redovita profesorica
Renata Waldgoni renata.waldgoni@arhitekt.hr Redovita profesorica
Tamara Zaninović tamara.maric@arhitekt.hr 014639199 Znanstvena novakinja - asistentica
Tonči Žarnić tonci.zarnic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Dragan Žeželj Docent
Alen Žunić azunic@arhitekt.hr http://albatross.hr/ Docent
Ivica Župčić zupcic@sumfak.hr
Veljko Žvan veljkozvan@gmail.com Predavač
Zaposlenik E-mail Telefon Odjel/zanimanje
Vedran Antolić vedran.antolic@arhitekt.hr 01 4639 103
Sarah Baldani
Vesna Božek Računovodstvo
Karolina Bunčić
Dragica Gagulić dragica.gagulic@arhitekt.hr 01 4639 135 Spremačica
Zdenko Gajšak Tajništvo
Tihana Grgić Ožvald Tajnik fakulteta
Marina Koštek Studentska referada
Sanja Kustić Tajnik dekana
Ljiljana Loina-Hohnjec Stručni referent
Višnja Matacun
Saša Relić
Ivana Robina Računovodstvo
Alan Ropac
Marija Skočir Računovodstvo
Daniel Srečec Viši stručni referent za nabavu
Vesna Šarčević Studentska referada
Nikolina Šerbula Studentska referada
Paula Šimetin
Zaposlenik Odjel/zanimanje
Darinka Babuder Spremačica
Ruža Beč Zaposlenik
Ljiljana Braje Spremačica
Mirzet Đulović Tehnička služba
Sanja Jurkin Spremačica
Smiljka Marinčević Spremačica
Pavica Novak Spremačica
Kristijan Petrović Tehnička služba
Zvonko Trčak Tehnička služba
Nastavnik
Hildegard Auf-Franić
Tea Beličev
Marija Bobnjarić
Stipe Brčić
Nikola Brlek
Ivan Cetinić
Neda Cilinger
Ivan Crnković
Mladen Cvitanović
Nenad Dogan
Ivan Doroghy
Nika Dželalija
Maja Francuz
Drago Galić
Teufik Galijašević
Nikolina Gradečki
Aleksandar Homadovski
Jesenko Horvat
Katica Hunjet
Dražen Juračić
Branko Kincl
Boris Kostanjšak
Leon Lipovac
Ante Marinović-Uzelac
Andrej Marković
Velimir Neidhardt
Anamarija Nikolić
Boško Opalić
Marina Pavković
Bojan Pažek
Srečko Pegan
Kata Peičević
Đula Pjanić
Lenko Pleština
Nives Sertić
Mira Stanić
Anica Subotić
Neven Šegvić
Ivan Škugor
Vladimir Turina
Zrinka Valetić
Stipe Vidak
Pero Vuković
Vlatka Wertheimer
Zaposlenik E-mail Telefon Zavod

Sarah Baldani


Zavod za arhitekturu

Tea Beličev


Zavod za arhitekturu

Mladen Cvitanović


Zavod za graditeljsko naslijeđe

Ivona Cvitković


Zavod za istraživanje, razvoj i inovacije

Duje Dvornik


Zavod za arhitekturu

Marija Džapo


Zavod za arhitekturu

Jana Horvat

jana.horvat@arhitekt.hr

Zavod za istraživanje, razvoj i inovacije

Jesenko Horvat

jesenko.horvat@arhitekt.hr

Zavod za urbanizam, prostorno planiranje i pejsažnu arhitekturu

Nika Janković


Zavod za istraživanje, razvoj i inovacije

Ivana Krmpotić

ikrmpotic@arhitekt.hr

Zavod za arhitekturu

Višnja Matacun


Zavod za arhitekturu

Marija Medoš


Zavod za graditeljsko naslijeđe

Nives Mlinar


Zavod za arhitekturu

Zoran Nikoloski


Zavod za arhitekturu

Željko Pavlović

zeljko.pavlovic@arhitekt.hr

Zavod za arhitekturu

Tatjana Peraković


Zavod za arhitekturu

Ivan Škugor


Zavod za arhitekturu

Zrinka Valetić

zrinka.valetic@arhitekt.he

Zavod za istraživanje, razvoj i inovacije

Tomislav Vidović


Zavod za graditeljsko naslijeđe

Gordana Žaja

gordana.zaja@arhitekt.hr

Zavod za arhitekturu
Karta