VAŽNA OBAVIJEST - PRIVREMENA ADRESA: ZBOG CJELOVITE OBNOVE ZGRADE NA ADRESI KAČIĆEVA 26, ARHITEKTONSKI FAKULTET ĆE U NAREDNOM RAZDOBLJU RADITI NA ADRESI HONDLOVA 2/1.
HR / EN
Indeks zaposlenika

Employee index

Teachers
Zaposlenici zavoda
Administracija
Tehnička služba
Bivši nastavnici
* A B C Č D Đ E F G H I J K L M N O P R S Š T U V W Z Ž
Teacher E-mail Phone Vocation
Ivana Abrashi iabrashi@arhitekt.hr Predavačica
Davor Andrić davor.andric@arhitekt.hr 01 4639 314 Docent
Josipa Antekolović josipa.antekolovic@arhitekt.hr Viša predavačica
Gorana Aras Gazić gorana.aras-gazic@arhitekt.hr Docentica
Dubravko Bačić dubravko.bacic@arhitekt.hr 01 4639 315 Docent
Nina Bačun nina.bacun@arhitekt.hr Asistentica
Ana Martina Bakić ambakic@arhitekt.hr Docentica
Vjera Bakić vjera.bakic@arhitekt.hr 01 4639 519 Izvanredna profesorica
Bojan Baletić bbaletic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Zrinka Barišić Marenić zrinka.barisic@arhitekt.hr 01 4639 516 Redovita profesorica
Marija Barović marija.barovic@arhitekt.hr Asistentica
Saša Begović sasa.begovic@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Sanja Bencetić sanja.bencetic@dizajn.hr Izvanredna profesorica
Marina Bertina marina.bertina@arhitekt.hr Viša predavačica
Mateo Biluš mateo.bilus@arhitekt.hr Docent
Marin Binički marin.binicki@arhitekt.hr Viši predavač
Neda Borić neda.boric@arhitekt.hr Viša predavačica
Alan Braun alan.braun@arhitekt.hr Viši predavač
Kristina Careva kristina.careva@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Melita Čavlović melita.cavlovic@arhitekt.hr Docentica
Andrea Čeko andrea.ceko@arhitekt.hr Asistentica
Teodor Cvitanović teodor.cvitanovic@arhitekt.hr Predavač
Alenka Delić alenka.delic@arhitekt.hr Redovita profesorica
Krešimir Dragčević kresimir.dragcevic@gmail.com Docent
Marin Duić mduic@arhitekt.hr Asistent
Vedran Duplančić vedran.duplancic@arhitekt.hr Docent
Nikola Đurek nikola@typonine.com Docent
Ivana Ergić ivana.ergic@arhitekt.hr Redovita profesorica
Ivana Fabrio ivanafabrio@gmail.com Izvanredna profesorica
Sanja Filep sfilep@arhitekt.hr Redovita profesorica
Tomislav Filetin tfiletin@fsb.hr
Emil Flatz eflatz@arhitekt.hr Docent
Igor Franić ifranic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Tin Sven Franić tsfranic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Morana Fudurić Docentica
Josip Galić josip.galic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Sanja Gašparović sanja.gasparovic@arhitekt.hr 01 463 9148 Redovita profesorica
Miroslav Geng mgeng@arhitekt.hr Redoviti profesor
Juraj Glasinović juraj.glasinovic@arhitekt.hr Predavač
Ivica Grbac ivica.grbac@zg.t-com.hr Redoviti profesor
Tatjana Haramina tharamina@fsb.hr Izvanredna profesorica
Stanko Herceg stankoherceg22@gmail.com Redoviti profesor
Andrea Hercog andrea.hercog@arhitekt.hr Docentica
Jana Horvat jana.horvat@arhitekt.hr Asistentica
Tihana Hrastar tihana.hrastar@arhitekt.hr Postdoktorandica
Leon Husnjak leon.husnjak@arhitekt.hr Asistent
Boris Ileković bilekovic@mail.inet.hr Izvanredni profesor
Vanja Ilić Izvanredna profesorica
Krunoslav Ivanišin krunoslav.ivanisin@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Vedran Ivanković vedran.ivankovic@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Tajana Jaklenec tajana.jaklenec@arhitekt.hr Predavačica
Nataša Jakšić natasa.jaksic@arhitekt.hr Izvanredna profesorica
Tanja Jurčević-Lulić tanja.jurcevic@fsb.hr Redovita profesorica
Siniša Justić sinisa.justic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Marija Juza mjuza@arhitekt.hr Docentica
Romana Kajp romana.kajp@arhitekt.hr Docentica
Zlatko Karač zlatko.karac@arhitekt.hr Redoviti profesor
Vedran Kasap Vkasap@gmail.com Izvanredni profesor
Vladimir Kasun vladimir.kasun@arhitekt.hr Redoviti profesor
Inja Kavurić Kireta Docentica
Ivana Knez dia.ivanaknez@gmail.com Predavačica
Luka Korlaet luka.korlaet@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Dina Korper-Žemva dina.korper@korper-partneri.com Predavačica
Iva Kostešić ikostesic@arhitekt.hr Asistentica
Alan Kostrenčić alan.kostrencic@arhitekt.hr Docent
Damir Krajnik damir.krajnik@arhitekt.hr 01 4639 383 Redoviti profesor
Ivana Krmpotić Romić ikrmpotic@arhitekt.hr Asistentica
Darko Latin darko.latin@arhitekt.hr Docent
Rene Lisac rene.lisac@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Damir Mance damir.mance@arhitekt.hr Viši predavač
Dunja Mandić dunja.mandic@arhitekt.hr Viša predavačica
Jelena Mandić Predavačica
Dorian Marjanović dorian.marjanovic@fsb.hr Redoviti profesor
Tomislav Martinec
Iva Martinis iva.martinis@arhitekt.hr Predavač
Berislav Medić berislav.medic@arhitekt.hr Viši predavač
Kovačević Melita Redovita profesorica
Vesna Mikić vmikic@arhitekt.hr Redovita profesorica
Anka Mišetić anka.misetic@arhitekt.hr Redovita profesorica
Petar Mišković petar.miskovic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Ivan Mlinar ivan.mlinar@arhitekt.hr Redoviti profesor
Leo Modrčin leo.modrcin@arhitekt.hr Redoviti profesor
Ines Mravunac Sužnjević ines.mravunac@arhitekt.hr 01 4639 199 Asistentica
Ana Mrđa ana.mrdja@arhitekt.hr Izvanredna profesorica
Maroje Mrduljaš maroje.mrduljas@arhitekt.hr Docent
Neda Mrinjek Kliska nmrinjekkliska@arhitekt.hr Docentica
Andrija Mudnić amudnic@arhitekt.hr Docent
Iva Muraj iva.muraj@arhitekt.hr Redovita profesorica
Nataša Njegovanović natasa.njegovanovic@arhitekt.hr Asistentica
Milan Opalić milan.opalic@gmail.com Redoviti profesor
Stanka Ostojić stanka.ostojic@arhitekt.hr Viša predavačica
Morana Pap morana.pap@arhitekt.hr Docentica
Helena Paver Njirić helena.njiric@arhitekt.hr Redoviti profesor
Jurica Pavičić jpavicic@efzg.hr
Nika Pavlinek nika.pavlinek@arhitekt.hr Asistentica
Roberta Pavlović roberta.pavlovic@arhitekt.hr Docentica
Željko Pavlović zeljko.pavlovic@arhitekt.hr Viši predavač
Lea Pelivan lea.pelivan@arhitekt.hr Izvanredna profesorica
Luka Perić luka.peric@arhitekt.hr Viši asistent
Kristina Perkov kperkov@arhitekt.hr Asistentica
Damir Petric
Lea Petrović Krajnik lea.petrovic@arhitekt.hr Izvanredna profesorica
Ivica Plavec ivica.plavec@arhitekt.hr Redoviti profesor
Ivana Podnar ipodnar@arhitekt.hr Docentica
Ana-Marija Poljanec Asistentica
Maja Porto maja.tomasko@arhitekt.hr Asistentica
Pavel Posavec Predavač
Damir Prodan-Abramović dprodanabramovic@arhitekt.hr Viši predavač
Zorana Protić zorana.protic@arhitekt.hr Docentica
Lovorka Prpić lovorka.prpic@arhitekt.hr Izvanredna profesorica
Branimir Rajčić branimir.rajcic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Tamara Relić trelic@arhitekt.hr Asistentica
Tihomir Rengel tihomir.rengel@arhitekt.hr Viši predavač
Vanja Rister vanja.rister@arhitekt.hr Redoviti profesor
Mia Roth Čerina mroth@arhitekt.hr Redoviti profesor
Marko Rukavina marko.rukavina@arhitekt.hr 01 463 9471 Docent
Karlo Seitz karlo.seitz@arhitekt.hr Asistent
Mladen Šercer msercer@fsb.hr Redoviti profesor
Karin Šerman karin.serman@arhitekt.hr Redovita profesorica
Robert Šimetin robert.simetin@tehnozone.hr Docent
Marija Šimić Horvath marija.simic@arhitekt.hr Docentica
Vatroslav Škare vskare@efzg.hr
Stanko Škec
Krunoslav Šmit krunoslav.smit@arhitekt.hr Redoviti profesor
Mojca Smode Cvitanović mojca.smode@arhitekt.hr Docentica
Marino Šneler marino.sneler@arhitekt.hr Viši predavač
Zorana Sokol Gojnik zorana.sokol@arhitekt.hr 01 463 98 00 Izvanredni profesor
Ana Sopina asopina@arhitekt.hr 01 4639 199 Asistentica
Hrvoje Spudić hspudic@arhitekt.hr Viši asistent
Lucija Stepinac lucija.stepinac@arhitekt.hr Asistentica
Goran Štimac goran.stimac@arhitekt.hr Predavač
Sonja Tadej sonja.tadej@arhitekt.hr Redovita profesorica
David Tarandek david.tarandek@arhitekt.hr 01 4639 219 Asistent
Idis Turato iturato@arhitekt.hr Redoviti profesor
Nenad Turčić nenad.turcic@arhitekt.hr 01 4639 468 Viši predavač
Ivana Tutek ivana.tutek@arhitekt.hr Docentica
Darko Užarević darko.uzarevic@arhitekt.hr Predavač
Roberto Vdović roberto.vdovic@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Zoran Veršić zoran.versic@arhitekt.hr 01 4639 122 Redoviti profesor
Nino Virag nino.virag@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Tomislav Vlainić tomislav.vlainic@arhitekt.hr Izvanredni profesor
Dalibor Vračan dalibor.vracan@arhitekt.hr Viši predavač
Feđa Vukić fvukic@arhitekt.hr Redoviti profesor
Hrvoje Vukić hrvoje.vukic@arhitekt.hr Predavač
Dina Vulin Ileković dina.vulin-ilekovic@arhitekt.hr Redovita profesorica
Renata Waldgoni renata.waldgoni@arhitekt.hr Redovita profesorica
Tamara Zaninović tamara.maric@arhitekt.hr 014639199 Docentica
Dragan Žeželj Docent
Ivana Zovko Asistentica
Alen Žunić azunic@arhitekt.hr Docent
Ivica Župčić zupcic@sumfak.hr
Employee E-mail Phone Odjel/zanimanje
Vedran Antolić vedran.antolic@arhitekt.hr 01 4639 103
Sarah Baldani
Slađana Bosnar sbosnar@arhitekt.hr
Vesna Božek vesna.bozek@arhitekt.hr Računovodstvo
Karolina Bunčić 01 4639 207
Marijana Cetin marijana.cetin@arhitekt.hr
Ivona Cvitković
Dragica Gagulić dragica.gagulic@arhitekt.hr 01 4639 235
Zdenko Gajšak Tajništvo
Tihana Grgić Ožvald Tajnik fakulteta
Marina Koštek Studentska referada
Sanja Kustić Tajnik dekana
Ljiljana Loina-Hohnjec 01 4639 279 Stručni referent
Saša Relić
Alan Ropac
Vesna Šarčević Studentska referada
Nikolina Šerbula Studentska referada
Daniel Srečec Viši stručni referent za nabavu
Aleksandar Višek aleksandar.visek@arhitekt.hr
Matea Vražić mvrazic@arhitekt.hr 01 4639 203
Employee Odjel/zanimanje
Darinka Babuder Spremačica
Ruža Beč Zaposlenik
Ljiljana Braje Spremačica
Jadranka Debeljak Zaposlenik
Mirzet Đulović Tehnička služba
Ivanka Jukić Zaposlenik
Sanja Jurkin Spremačica
Martina Korša Zaposlenik
Smiljka Marinčević Spremačica
Ružica Matošević Zaposlenik
Vanja Nikolić Zaposlenik
Pavica Novak Spremačica
Domagoj Nujić Zaposlenik
Kristijan Petrović Tehnička služba
Franjo Šaronja Zaposlenik
Blaženka Zaić Zaposlenik
Teacher
Hildegard Auf-Franić
Tea Beličev
Marija Bobnjarić
Bojana Bojanić Obad Šćitaroci
Stipe Brčić
Sanja Bušić
Ivan Cetinić
Neda Cilinger
Ivan Crnković
Mladen Cvitanović
Nenad Dogan
Gordana Domić
Ivan Doroghy
Marija Džapo
Nika Dželalija
Igor Ekštajn
Nenad Fabijanić
Maja Francuz
Ivana Galešić
Drago Galić
Teufik Galijašević
Nikolina Gradečki
Miljenko Haiman
Aleksandar Homadovski
Jesenko Horvat
Marko Hrastovec
Katica Hunjet
Nika Janković
Parizoska Jelena
Mladen Jošić
Tihomir Jukić
Dražen Juračić
Zlatko Kapetanović
Branko Kincl
Đurđa Korša
Boris Kostanjšak
Leon Lipovac
Nenad Lipovac
Ante Marinović-Uzelac
Andrej Marković
Višnja Matacun
Ljubomir Miščević
Mark Miščević
Velimir Neidhardt
Anamarija Nikolić
Zoran Nikoloski
Mladen Obad Šćitaroci
Tin Oberman
Veljko Oluić
Boško Opalić
Mladen Orešić
Marina Pavković
Bojan Pažek
Srečko Pegan
Kata Peičević
Dora Petrac
Mario Petrak
Đula Pjanić
Lenko Pleština
Goran Rako
Iva Savić
Neven Šegvić
Nives Sertić
Paula Šimetin
Marina Šimunić Buršić
Marija Skočir
Ivan Škugor
Marinko Sladoljev
Emil Srbljanin
Mira Stanić
Ariana Štulhofer
Anica Subotić
Zvonko Trčak
Vladimir Turina
Andrej Uchytil
Zrinka Valetić
Stipe Vidak
Dragomir Maji Vlahović
Pero Vuković
Vlatka Wertheimer
Gordana Žaja
Tonči Žarnić
Veljko Žvan
Employee E-mail Phone Institute

Sarah Baldani


Zavod za arhitekturu

Tea Beličev


Zavod za arhitekturu

Mladen Cvitanović


Zavod za graditeljsko naslijeđe

Ivona Cvitković


Zavod za istraživanje, razvoj i inovacije

Gordana Domić

gordana.domic@arhitekt.hr

Zavod za arhitekturu

Duje Dvornik


Zavod za arhitekturu

Marija Džapo


Zavod za arhitekturu

Jana Horvat

jana.horvat@arhitekt.hr

Zavod za istraživanje, razvoj i inovacije

Jesenko Horvat

jesenko.horvat@arhitekt.hr

Zavod za urbanizam, prostorno planiranje i pejsažnu arhitekturu

Marko Ivančić

marko.ivancic@arhitekt.hr

Zavod za graditeljsko naslijeđe

Nika Janković


Zavod za istraživanje, razvoj i inovacije

Luka Jonjić

luka.jonjic@arhitekt.hr
01 4639 150
Zavod za graditeljsko naslijeđe

Višnja Matacun


Zavod za arhitekturu

Marija Medoš


Zavod za graditeljsko naslijeđe

Nives Mlinar


Zavod za arhitekturu

Zoran Nikoloski


Zavod za arhitekturu

Tatjana Peraković


Zavod za arhitekturu

Iva Savić


Zavod za istraživanje, razvoj i inovacije

Ivan Škugor


Zavod za arhitekturu

Zrinka Valetić

zrinka.valetic@arhitekt.he

Zavod za istraživanje, razvoj i inovacije

Tomislav Vidović


Zavod za graditeljsko naslijeđe
Karta